Workshopai

Street art/graffiti workshopai

Vedu graffiti arba geriau žinoma kaip street art užsiėmimus jaunimui. Esu didelės Vilniaus miesto savivaldybės organizuojamo konkurso „Kuriu Vilnių“ nugalėtojas su projektu „Bernardino Sieniečio įamžinimas“, mano piešinys - didele neo-freska šalia Šv. Onos bažnyčios pačiame sostinės senamiestyje, Užupyje. Sienine tapyba užsiemu jau daugiau nei 10 metų ir noriu perduoti žinias jaunajai kartai ir taip skleisti didelių piešinių ant sienų idėją Lietuvoje.

Graffiti ugnimi „Aje Skatepark“ vaikams graffiti mokykloje „Artojo6“, Klaipeda, 2023 m. Šią techniką tobulinau daugiau nei keletą metų ir ją panaudojęs piešdamas varnas Open Gallery, Vilniuje, taip pat su šia technika esu laimėjęs „Kuriu Vilnių“ su neo-freska iš suodžių „Bernardinas Sienietis“ ant buvusio bernardinų vienuolyno namo Vilniaus senamiestyje.

Graffiti eksperimentas piešiant ant sienos su dūmine granata drugelį.

Jaunimo pikniko metu, kuris vyko Panevežyje 2019 metais, pirmą kartą pravedžiau graffiti workshopą vaikam su flakonais. Tai buvo mano pirmoji patirtis, kada galėjau perteikti savo žinias ir kūrybinį džiaugsmą jaunajai kartai

Pirmasis graffiti workshopas vaikams „Jaunimo piknikas“ metu, Panevežys, 2019 m.
Graffiti ugnimi „Aje Skatepark“ vaikams graffiti mokykloje „Artojo6“, Klaipeda, 2023 m.
Kūrybinis eksperimentas sodyboje 2024m.